Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen C4 Picasso 1.6HDI 2016 automatik exclusive

9 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 17 септ. 17:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата

Ford Focus 1.5 TDCI 105ks 2018 EcoNetic Auto Grup 9 300 ЕУР
Nissan Qashqai 1.5 DCI 2019 tekna 78.000km novo Auto Grup 17 900 ЕУР
Citroen DS4 1.6HDI 120ks 2018 unikaten model edinstven vo MK 12 500 ЕУР
Peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik led navi Auto Grup 11 900 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
C4
CITROËN PICASSO 1.6 BLUE HDI 2016 AUTOMATIK EXCLUSIVE FULL OPREMENA ODLICNA SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA REDOVNO SERVISIRANA I ODRZUVANA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ORIGINALNI KILOMETRI DVA FABRICNI KLUCA, AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ RAZMENA NA AVTOMOBILI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI ODLICNI PONUDI POSREDUVAME PRI REGISTRACIJA SO DOPOLNITELEN POPUST ZA SEKOE KUPENO VOZILO OD NASATA FIRMA
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
Prodazba Uvoz i Razmena na Avtomobili. LICE ZA KONTAKT IVICA.
Посетете ја нашата продавница
Metodija Andonov - Chento Прикажи на мапата
071 866 806
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071866806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

16 Огласи во продавницата
Citroen C3 1.6 blue HDI 2018 odlicna sostojba Auto Grup 8 400 ЕУР
Peugeot 2008 1.6 blue hdi 2018 automatik led navi Auto Grup 11 900 ЕУР
Audi A1 1.6TDI 90ks 2013 sportback SLine led 69.000km novo 9 500 ЕУР
Ford Focus 1.5 TDCI 105ks 2018 EcoNetic Auto Grup 9 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации