Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen C4 benzin plin 1.4

2 900 ЕУР

Се продава од: Miki 16 септ. 14:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C4
Ce prodava Citroen C4
1.4 2006 god 16V
Benzin Plin so atest so mnogu mala potrosuvacka ,
So ful oprema
Fabricki senzori za rikverc
Klima
Fabricko radijo
Komandi na volan
Tempomat
elek. na retrovizori
Smenet e set rebrasti so pominati 29000km
Smeneti ulje so site filtri na den 31.08.2021
Predni i zadni diskovi smeneti pred 1 god
Nova Bombina
Nov Akumulator
Zatemneti stakla so atest
2 kluca
Registriran do 4ti mesec 2022
za podetalno javetese na 071-275-178
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации