Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4

Се продава од: Xxx Вчера 19:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Coupe
Марка
Citroën
Модел
C4
Citroen C4 By Loeb so 180 ps
Unikatna kola By Loeb poseduva odlicna oprema
-Dvozonska klimautomatic
-Bi Xenon svetla
-Lupa farovi so dvizenje na krivini
-Aluminiumski bandazi so novi gumi
-Kozen Volan
-Parking senzori
-Esp-Asr Abs kocnici
-Bordcompjuter
-Voziloto e dizajnira By Loeb
-Mp3 Radio so komandi na volan fabricno
-Tempomat
Voziloto e unikat samo edna e vo mk so 2.0 180ps By Loeb Registrirana cela godina so zelen karton
-
Leaflet
Кон почеток