Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 -08

5 800 ЕУР

Се продава од: Citroen 24 јан. 23:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
C5
Prodavam Citroen C5 exclusive 2.7 HDI V6 150 KW 2008 god.
kollata e donesena od svajcaria praeno komplet servis
kaish rebrast filteri kosnici masllo ....
kollata e full oprema i e mnogu socuvano sa poveqe info javete se na
070 757 610
Citroen
070757610
Leaflet
Кон почеток