Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5

6 000 ЕУР

Се продава од: Citroen 05 фев. 03:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
C5
Se prodava CITROEN C5 2.7HDI 150 KW EXSLUSIVE
kollata e donesena od svajcaria praeno komplet servis
KM pominati ima 204000 za poveqe informaci javete na
070757610
Citroen
070575610
Leaflet
Кон почеток