Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 moze zamena

2 800 ЕУР

Се продава од: privat 03 фев. 14:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Демир Хисар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C5
2002 godina
2.2 HDI
Avtomatik
Registriran do 17.12.2020
Servisiran
Moze zamena so moja ili vasa doplata
Leaflet
Кон почеток