Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5

12 000 ЕУР

Се продава од: Dimitar 12 мар. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
C5
Citroen c5
Redovno servisiran
Ne e uvezen
Vtor gazdra
Letni i zimsko gumi
Registriran
Dimitar
070259104
Leaflet
Кон почеток