Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5

3 200 ЕУР

Се продава од: Alban 27 окт. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
C5
Se prodava zardadi zaminuvanje vo stranstvo.
Perfektna,garazirana vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток