Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 -06

Се продава од: ivan 25 јул. 00:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C5
Prodavam citroen c 5 vo odlicna sostojba.
Leaflet
Кон почеток