Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 2.0 hdi -04

1 800 ЕУР

Се продава од: Maja 17 апр. 16:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C5
citroen c5 2.0 hdi 2004god
BG tabli
Ful oprema
070264384 viber
Leaflet
Кон почеток