Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 HDI -02

3 555 ЕУР

Се продава од: mane 04 фев. 14:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
C5
110 kw 2000
увезен од Швецарија (со возење)
сервисиран регистриран на 01.12.2015год. зелен картон нови зимски гуми купени 01.12.2015год.
фул додатна опрема
Leaflet
Кон почеток