Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 2.2 HDI automatic

2 800 ЕУР

Се продава од: METODI 18 ноем. 08:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C5
Odlicno socuvana
kozen enterier
regisrirana so zelen karton
nov akumulator
BEZ ZAMENI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации