Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C5 2.2 HDI 170 PS -09

Се продава од: Citroen 06 мај 21:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
C5
Citroen C5 2.2 HDI 170 PS BI TURBO
Kolata e na dobra sostojba
komplet e servisiran

MOZE ZAMENA

Citroen
070464070
Кон почеток