Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C5 - 2.0 HDI -06 AVTO ALEX VELES

2 980 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 15 јан. 09:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

30 Огласи во продавницата

OPEL CORSA 1.3 CDTi  -04  NOVO  AVTO ALEX 2 580 EUR
MERCEDES BENZ A160  CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN 3 980 EUR
SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 07 ODLICNA AVTO ALEX 4 180 EUR
TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D -06 AVTO ALEX VELES 3 780 EUR
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
C5
CITROEN C5 2.0HDI 2006god 100kw/136ks so pominati 175 000km so garancija .

*OD OPREMA POSEDUVA:

- KLIMATRONIK DVO ZONSKI
- ABS
- ESP
- 8 X AIRBAG
- BORD KOMPJUTER
- ELEKTRIKA NA PROZORI
- ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
- FABRICKO RADIO CD I MP3
- KOMANDI NA VOLAN
- PODESUVACKI VOLAN PO VISINA I
DLABOCINA
- ALUMINIUMSKI BANDAZI 16ki
- SENZOR ZA DOZD
- TEMPOMAT
- NASLONI ZA RACE

* MOZNOST ZA AVTOMOBILSKI KREDIT NA LICE MESTO *

* VOZILOTO E UVEZENO OD SLOVENIJA
SITE DAVACKI PLATENI DO REGISTRACIJA ,(CARINA,TIF I HOMOLOGACIJA,PREVOD NA DOKUMENTITE).

INFO> 070 354 113 / 078 550 642 TOŠE
ili na nasata web stranica

www.avtoalex.mk

*VOZILA PO NARAČKA OD NAŠI SLOVENSKI FIRMI:
www.avtoalex.si - www.avtokompas.si
0038941774435 - ALEX
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Visit our store page
SKOPSKI PAT BB, VELES Show on the map
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

30 Огласи во продавницата
SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX 5 980 EUR
OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 EUR
HYUNDAI  I- 20  1.4 CRDI ODLICNO -10 AVTO ALEX 4 680 EUR
OPEL CORSA 1,2 12V -03 ODLICNA AVTO ALEX 2 380 EUR
Кон почеток