Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C6

0 МКД

Се продава од: Bujamin 25 мај 01:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
C6
C6 2.7 HDI
2007
tipi i motorit/тип на моторот - UHZ
fuqia e motorit/силина на моторот - 150
numri i vendeve per ulje/број на седишта - 5
regjistrim deri me/регистрација до - 21.01.2020
Bujamin
070816405
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации