Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen DS3

8 000 ЕУР

Се продава од: Bardhi Ademi 05 септ. 22:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Купе
Марка
Citroën
Модел
DS3
DS3 1.6 hdi
Tempomat
Komandi na vollan
6 berzini
130.000 real kilometer
So servisna kniska
Bardhi Ademi
071-980-262
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации