Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen DS5H HDI 2.0 4 Motion

0 МКД

Се продава од: Motor 27 мај 06:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
DS5
Citroen DS5H Hdi 2.0 4 motion
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации