Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Evasion

2 600 ЕУР

Се продава од: miki 07 јан. 22:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Evasion
se prodava citroen elvazion 2000god na mkd tabli registrirano do 6ti mesec 2018 vo top sostojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации