Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen C4 Picasso -07

9 000 ЕУР

Се продава од: Ristan 17 мар. 12:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Godina na proizvodstvo 2007 prva registracija 2010
- kupena od avto nova i servisirana tamu
- prv sopstvenik
- Perfektna sostojba garantirano
- Motor 1,6 hdi so 110 konski sili
- Avtomatska dvozonska klima
- tempomat
- sistem protiv prolizguvanje
- pet odvoeni sedista
-ima pominato 156.000 km 100% garancija Na kilometraza
- registrinana do februari 2016 godina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации