Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN JUMPY -02

0 МКД

Се продава од: Verica Krzhovska 13 ноем. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Jumpy
- Лизгачки задни врати
- 9 седишта
Цена по договор.
Verica Krzhovska
070309056
Leaflet
Кон почеток