Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen jumpy 2008 2.0 100kw so klima

5 500 ЕУР

Се продава од: Keli 17 окт. 20:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Citroën
Модел
Jumpy
Prodavam citroen jumpy 2008 2.0 100 kw so full oprema klima, tempomat, bluthut, I se drugo sto imat naj novite koli registracija 1 godina 2019 e dojdeno ot ch
Bes niedna mana
Leaflet
Кон почеток