Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN NEMO -11

4 400 ЕУР

4 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SOFIRA 17 јул. 08:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Валандово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Nemo
VOZILOTO E VO ISPRAVNA SOSTOJBA , REDOVNO
SERVISIRANO.....
Leaflet
Кон почеток