Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam Citroen Saxo

1 150 ЕУР

Се продава од: Vlatko 22 јул. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
SAXO
Se prodava Citroen Saxo 1.5 obicen dizel,servisiran registriran novi gumi nov akomulator
Leaflet
Кон почеток