Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Saxo 1.4 vts -03

1 400 ЕУР

Се продава од: vase 09 фев. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
SAXO
Se prodava citroen saxo 1.4 vts benzinec 2003 godina carineno kolata e uvezena od ch kolata e vo mnogu dobra sostojba i e sportski model kolata ima kompletno jvc uzvucenie moze da se vidi vo sekoe vreme bez zamena
Leaflet
Кон почеток