Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Saxo i Lada Niva

1 500 ЕУР

Се продава од: Sakso Денес 04:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 3.210 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Hatchback
Марка
Citroën
Модел
SAXO
Se prodava sakso 1.5d i lada riva i dvete registrirani
Leaflet
Кон почеток