Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen SAXO 1.1 -99

630 ЕУР

Се продава од: Geras 06 мар. 15:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
SAXO
Kolata e donesena od slovenija i e vo odlicna sostojba.Kolata moze da se pogleda i da se dogovorime...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации