Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Saxo 1.5 D

570 ЕУР

Се продава од: toki 16 авг. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
SAXO
Vetura eshte e kompletuar por me karoseri te havarisur- e pa regjistruar. Shitet e tera per pjese.
Kolata e kompletna ali so havarisana karaseria, se prodava cela za delovi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации