Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen XM -93

0 ЕУР

Се продава од: Nikolce 26 ноем. 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
XM
Se prodava Citroen XM 1993 godina perfekrna sostojba registriran do april 2017 xidraulika raboti perfektno bez mana 2.0i motor benzinec 89kw eden od naizdrzlivite motori na citroen novi gumi m+s 195/85 r15 plus gratis letni vo odlicna sostojba 185/65 r15. Moze da nosi golem tovar zaradi hidraulikata karoseriski odlicna bez mani se prodava ili menuva za golf3,opel,bmw316,318.</hide.Itn dajte ponuda ke se dogovorime...sovrsena za majstori...
Nikolce
075425413
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации