Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xantia

400 ЕУР

Се продава од: vlatko 26 мај 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
Xantia
Se prodava citroen xantia ne registrirana 2.0 benzin/plin.Bez zameni! fiksna cena:400e tel:078 342 841
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации