Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara Picasso 1.6i 2005 benzin plin

2 300 ЕУР

2 890 ЕУР

Се продава од: Slavko 19 апр. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Беж
Локација
Битола
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Se prodava Citroen Xsara Picasso 1.6i, proivedena 2004, prva registracija 03.2005g. So atestiran plinski ured so garancija do 09.2021g. Registrirana do 08.2021 ne uvezena, vtor sopstvenik napraveni komplet servisi. 4 zimski + 4 letni gumi. Nov akumulator so garancija do 04.2022. Plus 8 litri maslo Total 5w-40 i dva kompleti filtri za dva servisi. Super sostojba
Od oprema:
Avtomatski klima ured
Fabricko radio CD
Bord kompjuter
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori so greenje
Servo
Eletricni podesivi farovi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации