Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen

2 000 ЕУР

2 300 ЕУР

Се продава од: Egzon 21 ноем. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
1.6 hdi 66kw 2006 pa regjistrim ne gjendje te mir, Ndrim vetem VW
6L -100km
Leaflet
Кон почеток