Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citron Xsara -02

0 МКД

Се продава од: Altin 30 окт. 18:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Se Prodava Citron Xsara
za po vise info na tel 070 980 981
Кон почеток