Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara Picasso HDI -03

Се продава од: bajko 10 мар. 12:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кривогаштани, Прилеп
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara Picasso
Se prodava citroen picasso kolata ima
ful oprema klimtronik elektricni retrovizori,stakla so pet vrati uvezena od svajcarija so plateni davacki do registraci so ful oprema
Tel 071449883
Нема посетени огласи
Кон почеток