Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen Xsara Picasso

0 ЕУР

Се продава од: Biljana 03 авг. 18:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Prodavam Citroen Xsara Picasso
- so vgraden plinski sistem
- kupen vo Slovenija
- dobro začuvan
- vtor gazda

Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации