Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Citroen Xsara Picasso

2 400 ЕУР

Се продава од: Biljana Вчера 01:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Se prodava Citroen Xsara Picasso
-1.6
-vgraden plinski sistem
-vtor gazda
-redovno servisirana
-servisna kniga
-potrebno e uvoz na mkd tablici
-odlicno socuvana
-151000 prevozeni
Biljana
077528401
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации