Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara Picasso 1.6 hdi

3 150 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: dusanka 06 јул. 01:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Жолта
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Voziloto e vo odlicna sostojba,registriran do noemvri 2018,so zelen karton,klima,novi gumi ,smenet set lamela,nova turbina,novi nosaci na motor,zameneti plocki za kocnici,nov akumulator.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации