Македонски | Shqip | English |

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI -06

Се продава од: Dejan 27 јан. 02:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara Picasso
Se prodava CITROEN XSARA PICASSO 1.6, odlicno vozilo:
2006 God. FULL
Klima
El. Prozori
El. Retrovizori
6 x Air Bag
Centralno Dalecinsko
ABS
ESP
Servo
Kozen Podesuvacki Volan
Halogenki
Radio
2 Kluca
i mnogu drugo.

Dejan
076/598-848
Нема посетени огласи
Кон почеток