Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDI ODLICNA

2 890 ЕУР

Се продава од: Jovica 27 јан. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Дизел мотор (80kw/109ks), многу економичен, со потрошувачка околу 6l/100km. Моноволумен, одлично сочувана, фабричка боја, 190.000km, редовно сервисирана.
-Колата поседува секаков вид на опрема:
ABS, Aербег, Климатроник, Серво волан, централно заклучување, електрика на прозори, електрика и греачи на ретровизори, магленки, борд компјутер, темпомат и др.
-Вреди да ја погледнете и да се уверите во горе наведеното. Однесете ја на било кој сервис за проверка по ваша желба.
-Платени се сите давачки до регистрација, ваше е само да ја регистрирате, ПАЛИ-ВОЗИ!
***Цената не е фиксна***
За секакви информации јавете се на
:070 227 663 Dragi
070 541 904 Nenad
Leaflet
Кон почеток