Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara Picasso 1.6 HDI

3 500 ЕУР

Се продава од: Jasna 03 дек. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Se prodava Xsara Picasso 1.6 HDI 80Kw 2004 godina komletno srvisirana so novi navlaki na sedista.Kolata e registrirana do 11 2019 i ima zelen karton.Poseduva full oprema
-ABS
-Airbag
-Klimatronik
-Servo volan
-Centralno zaklucuvanje
-Elektrika na prozori
-Elektrika i greaci na retrovizori
-Bord kompjuter
-Fabricko radio/cd
Кон почеток