Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara Picasso -02

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 28 јун. 14:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Citroen Xsara Picasso 2002 Godina na proizvodstvo 2.0 Dizel HDI motor so pominati 239.000 KM originalni servisirana samo vo Citroen gi imame site dokumenti od voziloto kako i site servisni fakturi voziloto e vo ekstra sostojba kako enterierski taka i karoseriski.
Od oprema ima
Servo
Airbags
ASR
Komandi na volan
Originalen CD player
Avtomatska klima
Al bandazi
EL prozori EL retrovizori ITN.
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
Mercedes ML 320 CDI Sport 16 900 ЕУР
TOYOTA YARIS 1.5i VTI TS -04 -
VW Golf GT -08 7 299 ЕУР
Audi A3 2.0 TDI NOV UVOZ -
Кон почеток