Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN XSARA PICASSO

1 600 ЕУР

1 800 ЕУР

Се продава од: Isa 20 мај 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
-Kolata e vo odlicna sostojba, donesena so vozenje od Slovenia, moze da se carini na MK tablici za eden den

-Za poveke info javete se
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации