Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CITROEN C3 PICASSO 1.6HDI 110KS

4 700 ЕУР

Се продава од: Igor 22 ноем. 09:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Citroën
Модел
Xsara Picasso
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Realni kilometri
Novi gumi
Maksimalno socuvan,ekonomicen i mnogu prostran
077 725 333
SO PLATENI DAVACKI
Leaflet
Кон почеток