Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 1.4 HDI -03

Се продава од: Jakim 20 јун. 12:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
Xsara
Xsara 1.4 HDI 2003 godina karavan
205000km odlicna
Kompleten servis napraven (ulje filtri...)
So klima
Regestrirana do oktomvri so zelen karton
1900 e
Leaflet
Кон почеток