Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 1.9 Dizel

1 700 ЕУР

Се продава од: Stevo Денес 10:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
Xsara
Se prodava Citroen Xsara 1.9 Dizel,2003 godina,Bez klima,Prv gazda,150.000 km,elektrika na prozori,so kuka.Itno!!!
Leaflet
Кон почеток