Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 1.4 plin atest

1 650 ЕУР

Се продава од: saso 10 јан. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Citroën
Модел
Xsara
Moze zamena za xsara karavan mi treba pogolemo vozilo zatoa ja menuvam xsarata odlicno kolice
Leaflet
Кон почеток