Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara karavan

1 000 ЕУР

Се продава од: Никола 22 ноем. 14:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Citroën
Модел
Xsara
Продавам Citroen Xsara Караван
(1998 год.),дизел,регистриран до месец јуни 2020 год.,во возна состојба
Никола
070/253-568
Leaflet
Кон почеток