Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara 2.0 VTS -99

1 600 ЕУР

Се продава од: Kiril 07 мај 21:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Виница
Стил на каросерија
Купе
Марка
Citroën
Модел
Xsara
Citroen Xsara 2.0 VTS full oprema
Leaflet
Кон почеток