Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Avtomobil

350 ЕУР

Се продава од: Viktorija 17 јун. 16:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Виница
Стил на каросерија
Седан
Марка
Citroën
Модел
ZX
Vo dobra sostojba pali vozi
Viktorija
078765887
Leaflet
Кон почеток