Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dacia Solenca

1 200 ЕУР

Се продава од: Dusan 22 ноем. 22:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Марка
Dacia
Prodavam dacia solenza 2004 godina so 108147 km. Prv sopstvenik sum na kolata kupena e vo skopje redovno se praveni mal i golem servis.Ne e mnogu vozena se prodava so 4 letni i 2 zimski gumi. Kolata e vo dobra sostojba i ima mesto za dogovor okolu cenata.
Leaflet
Кон почеток