Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dacia Solenza 1.9D -02 registrirana do Juni -16

300 ЕУР

490 ЕУР

Се продава од: ile 12 фев. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Марка
Dacia
Kolata e vo nevozna sostojbaso pregrean motor. 300 evra fiksno
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации